Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/platne/sat/public_html/sat.poznan.pl/www_sat/include/snippets/snippets.php(146) : eval()'d code on line 1
Zastrzeżenia prawne - SAT - Importer uznanych w świecie marek sprzętu i odzieży sportowej

Zastrzeżenia prawne

Nota prawna

1. Wszelkie materiały, informacje oraz dane znajdujące się na stronach internetowych będących własnością firmy SAT Tadeusz Ślęzak pod domeną www.sat.poznan.pl, w szczególności: zdjęcia, grafiki, teksty, elementy interaktywne są przedmiotem praw podmiotowych, w tym autorskich praw majątkowych. Strony te oraz ich zawartość chronione są przepisami prawa, w tym w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994, Nr 24, poz. 83 z późn. zm.), a naruszenie tych praw zagrożone jest sankcjami cywilnymi i karnymi.
2. Pomimo podejmowania przez SAT wszelkich działań, mających na celu zweryfikowanie dokładności i aktualności całej zawartości serwisu, SAT nie ponosi odpowiedzialności za błędy zaistniałe w jej zawartości, oraz nie gwarantuje stuprocentowej dokładności, aktualności oraz kompletności informacji przedstawionych na stronach serwisu.
3. Wszelkie treści prezentowane na stronie internetowej www.sat.poznan.pl mają wyłącznie charakter promocyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec SAT
4. Użytkownicy strony internetowej www.sat.poznan.pl zobowiązani są do korzystania z niej w taki sposób, aby nie utrudniać korzystania z tej strony przez innych użytkowników.
5. Wszelka odpowiedzialność oraz ryzyko związane z podejmowaniem decyzji na podstawie informacji zawartych w serwisie, spoczywają wyłącznie na użytkowniku.