Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/platne/sat/public_html/sat.poznan.pl/www_sat/include/snippets/snippets.php(146) : eval()'d code on line 1
Deha - Nasze marki - SAT - Importer uznanych w świecie marek sprzętu i odzieży sportowej

Nasze marki

Deha

DEHA. Io ballo da Deha – zatańcz z Deha!

DEHA to młoda, ale już rozpoznawalna i posiadająca spore grono wielbicielek włoska marka z charakterem. Jej kolekcje tworzone są z myślą nie tylko o kobietach kochających taniec i fitness, ale także o tych, które lubią zrelaksować się w wellness czy SPA lub po prostu chcą dodać nutkę szaleństwa do swojej codziennej stylizacji.
Kobiecość jest nierozerwalnie związana z samą nazwą DEHA, która w sanskrycie oznacza „ciało i dusza”. To niebanalny i wyszukany smak dla kobiet poszukujących w modzie wolności i energii. To fasony współgrające z ruchami, podkreślające kobiece kształty oraz zmysłowość poprzez różnorodne warstwy, odważne kontrasty i śmiałe kroje. To eksplozja barw, wykończenia glamour i najlepsze tkaniny zapewniające wygodę i swobodę ruchów. A do tego wszystkiego efektowne dodatki jak torby, paski, rękawiczki, szale, czapki i kapelusze.
Projektanci DEHA potrafili znaleźć harmonię pomiędzy modą a sportem. Efektowne pokazy, piękne modelki i niepowtarzalna atmosfera. Czy jakakolwiek inna kolekcja potrafi tak intensywnie wyrazić emocje?
 

Zapraszamy na www.deha.pl