Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/platne/sat/public_html/sat.poznan.pl/www_sat/include/snippets/snippets.php(146) : eval()'d code on line 1
Conte of Florence - Nasze marki - SAT - Importer uznanych w świecie marek sprzętu i odzieży sportowej

Nasze marki

Conte of Florence

CONTE OF FLORENCE. Perła Toskanii.

Narodziny marki datuje się na lata 50. XX w., kiedy to Romano Boretti przejął sklep CON.T.E. w sercu Florencji. W 1958 roku przekształcił on sklep w niewielkie przedsiębiorstwo produkujące kapelusze. Z czasem firma rozszerzyła swoją działalność o odzież i akcesoria narciarskie, golfowe, a w końcu także yachtingowe.
Początkowo niewielka, przydomowa manufaktura w centrum Florencji, dziś uznana, cieszącą się niesłabnącą popularnością marka, produkująca odzież sportową i casual. Najlepsi sportowcy igrzysk z dumą prezentują na sobie odzież i dodatki tej toskańskiej marki. CONTE OF FLORENCE stawia na pasję tworzenia, niebanalny styl, elegancję oraz wygodę.
CONTE OF FLORENCE jest popularna nie tylko wśród sportowców. Już sama nazwa przywodzi na myśl zarówno miasto pochodzenia marki, jak i szlachetny i wyrafinowany świat luksusu. Znaki rozpoznawcze CONTE OF FLORENCE to kultowe czapki, stylowe kurtki, szaliki i swetry, doskonałej jakości polary i soft shelle zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami.
CONTE OF FLORENCE to niewątpliwie propozycja dla osób, które chcą poczuć się elegancko i wygodnie. A wszystko to przy użyciu najrozmaitszych materiałów i dodatków takich jak kryształy Swarovskiego czy naturalne futra.
Runda golfa, rejs jachtem, a może aktywny weekend z przyjaciółmi? Wybór należy do Ciebie...