Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/platne/sat/public_html/sat.poznan.pl/www_sat/include/snippets/snippets.php(146) : eval()'d code on line 1
[C]STUDIO - Nasze marki - SAT - Importer uznanych w świecie marek sprzętu i odzieży sportowej

Nasze marki

[C]STUDIO

[C]STUDIO. A different you.

Pikowane kurtki, krótkie płaszczyki, marynarki. Do tego niepowtarzalne dodatki - futra, guziki, paski, kaptury... [C]STUDIO to ubrania idealne na wszelkie okazje, utrzymane w stylu urban, zachwycają perfekcją kroju i designerskimi rozwiązaniami.
CINELLISTUDIO to włoska manufaktura specjalizująca się w puchu gęsim, rosnąca w siłę już od połowy XX w. Początkowo firma zajmowała się produkcją poduszek i kołder, jednak od momentu wyprodukowania prototypu puchowej kurtki przeznaczonej do sportów alpejskich, CINELLISTUDIO zaczęło rozwijać swoją działalność w kierunku projektowania okryć wierzchnich. Docenili je wymagający himalaiści tacy jak Edmund Hilary czy Tenzing Norgay .
Wreszcie w 2005 roku światło dzienne ujrzała marka CBY, która podbiła rynek krajowy i zagraniczny. Wysokiej jakości materiały i najwyższa dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne CINELLISTUDIO. Rok później dołączyły do niej CBY + white oraz Crust.
[C]STUDIO to linia dla zdecydowanych kobiet i mężczyzn poszukujących nie tylko klasy i elegancji, ale również komfortu i wyrafinowania. Inspirowana współczesną metropolią sprawdzi się zawsze i wszędzie.